Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alfred Gjini - Jemi Nje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jemi Nje".
3. Video është e këngës "Jemi Nje", por nuk këndohet nga Alfred Gjini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alfred Gjini - Jemi Nje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Hitet E Veres 2011 Vol.2"

Komente

1 🔥

26/07/2011

2011-07-26T13:22:34+00:00Sa me shpejt qe koha shkon un jam
Po atje ne dimensionduan
T'njejtin tingull po nje not si falenderim
Pozitive nese mendoj dihet
Dahuria sto mungoj per ty
Nga pasioni qe fitoi kur un jam me ty
ref
Une e gjej tek ti
Ate te vetmen ngrohtesi
Qe me ben te jem mire
Jemi nje dhe e di
Krejtune e gjej tek ti
Veten time unik
Do te dua cdo dite
Jemi nje dhe e diiiiii

Ndoshta s kam se si ta themsepse
Nuk ka fjale sa ti te shtrenjtemore
Zemren time nje moment dhe nuk me leshon
E veshtire sa do te jetdije
Te premtoj se nuk te leti je
Gjysma ime me eshtrenjte tani e kuptoj
ref
Une e gjej tek ti
Ate te vetmen ngrohtesi
Qe me ben te jem mire
Jemi nje dhe e di
Krejtune e gjej tek ti
Veten time unik
Do te dua c do dite
Jemi nje dhe e diiiiiiii


Më Shumë Këngë Nga Alfred Gjini:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet