A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alfred Mersini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Alfred Mersini është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Më datë 21 Shkurt 2009, Alfred Mersini publikon videoklipin "Jeta S'eshte Vetem Pranvere". Më datë 13 Dhjetor 2012, Alfred Mersini publikon videoklipin "Cupat Jan Per Marshalla". Më datë 17 Shtator 2013, Alfred Mersini publikon videoklipin "Sheqerka Ime". Në Nëntor 2013, Alfred Mersini merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Korca Ime". Më datë 21 Prill 2015, Alfred Mersini & Jetart Band publikojnë videoklipin "Potpuri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Mirash Bardheci

Isa Gashi

Mentor Mushkolaj

Ardian Isufi

Krenar Vehebiu

Ekrem Bashota

Nexhat Haliti

Shaban Baksi

Nazmi Sejfullahu

Shkodran Shala


Tags: Alfred Mersini

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019