A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alfred Mersini
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
Këndon kryesisht: popullore folklorike

Alfred Mersini është këngëtar i njohur. Më datë 21 Shkurt 2009, Alfred Mersini publikon videoklipin "Jeta S'eshte Vetem Pranvere".

Më datë 13 Dhjetor 2012, Alfred Mersini publikon videoklipin "Cupat Jan Per Marshalla".

Më datë 17 Shtator 2013, Alfred Mersini publikon videoklipin "Sheqerka Ime".

Në Nëntor 2013, Alfred Mersini merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Korca Ime".

Më datë 21 Prill 2015, Alfred Mersini & Jetart Band publikojnë videoklipin "Potpuri".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019