Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alfred Mersini - Cupat Jan Per Marshalla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Festojme Me Bilbilat E Kenges Popullore"

Komente

Asnjë Koment

13/12/2012

2012-12-13T22:57:34+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cupat Jan Per Marshalla" kënduar nga Alfred Mersini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alfred Mersini i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Alfred Mersini:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet