Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alfred Mersini - Sheqerka Ime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sheqerka Ime".
3. Video është e këngës "Sheqerka Ime", por nuk këndohet nga Alfred Mersini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alfred Mersini - Sheqerka Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  12

Komente

Asnjë Koment

17/09/2013

2013-09-17T08:30:42+00:002x:
Nani-nani cupene, cupene te vogele
moj sheqerka e babit moj
me gjithe Gjermanine s'te ndrroj

2x:
Moj llokumja e Stambollit
po te vjen gjyshja nga Devolli
gjyshi po te vjen nga Permeti
rrjedh kabaja si sherbeti

2x:
Kur ti qeshje, qesh dhe mali
qeshet fusha dhe livadhi
zogjte e malit vene e vine
nga ballkoni te bejne sehir

2x:
Moj llokumja e Stambollit
po te vjen gjyshja nga Devolli
gjyshi po te vjen nga Permeti
rrjedh kabaja si sherbeti


Ky tekst u dërgua nga melisa shabani
Më Shumë Këngë Nga Alfred Mersini:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet