A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Alfred Mersini & Besim Lokaj - Shqiptar Ti E Shqiptar Une


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/11/2018

2018-11-28T20:06:21

Më Shumë Nga

Besim LokajKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqiptar Ti E Shqiptar Une" kënduar nga Alfred Mersini & Besim Lokaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alfred Mersini & Besim Lokaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019