Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alfred Skana

Alfred Skana
  • Vendlindja:
  • Sukth 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Alfred Skana është këngëtar. Më datë 17 Dhjetor 2020, Alfred & Erjon Skana publikojnë videoklipin "Gurbeti".

Më datë 12 Maj 2021, Alfred Skana publikon videoklipin "Hedhim Valle".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

4

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 4