Më mbaj mend (për 1 muaj)

Algena - Inati Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ty po te vjen inati
un shum mir e di te
Te un mo s'ke vlere
per ty s'ka më dashuri

Ty po te vjen inati
un shum mir e di te
Te un mo s'ke vlere
per ty s'ka më dashuri

Ty po te vjen inati
un shum mir e di te
Te un mo s'ke vlere
per ty s'ka më dashuri

Ty po te vjen inati
un shum mir e di te
Te un mo s'ke vlere
per ty s'ka më dashuri

...
...


Ky tekst u dërgua nga Xhensila LamiAlgena
Publikimi: 13/11/2021
Teksti: Algena & Granit Gashi
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Granit Gashi


Algena - Inati
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Inati".
3. Video është e këngës "Inati", por nuk këndohet nga Algena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Algena:


Komente 0