Më mbaj mend (për 1 muaj)

Algert Sala - Je Penduar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

Ne telefon ti me more
Me the se me doje
Me shume se dikur …

Zerin ti e drodhe
Qaje dhe kujtoje
Me mall kohen kur…

Ne ishim bashke
Me zemra qe duhen e jo nuk kane afat .
(haaa)
Thua kthehu prape …
Me mungon !

(REFF)
Nuk e di a do ndalem
te harroj gjithecka ndam ne
mos me kthe se jo nuk jemi njesoj!

Nuk e di a ka falje
te lendoj kur nuk ndjej me( hej )
mos me kthe se tani jemi shume vone !
Vone… jemi vone..
Ahhh …Pse me le (x3)

Me the se je penduar edhe mos te mbaj inat
(hmmm)
dhe mos te mbaj ina-a-at…
Nuk do te mbaj ina-a-a (aaaa)-t…

Jam i rrenuar brenda meje ska me fat…
brenda nuk kam fat …
Me ke lene ne balte !

Prita dhe vetem prita se do vije kte nate
ne mendjen time fantazoja gjithecka doja kaq gjate
Edhe njehere e njejta ndjenje me vret me shume avash…
(AVASH)
Mbase rruga jone e fundit e humbi cdo shenje
Ishte e shruar te mos kem .
Lendohem por sja vlen .
(Haaaa)

(REFF)
Nuk e di a do ndalem
te harroj gjithecka ndam ne
mos me kthe se jo nuk jemi njesoj!

Nuk e di a ka falje
te lendoj kur nuk ndjej me( hej )
mos me kthe se tani jemi shume vone !
Vone… jemi vone..
Ahhh …Pse me le (x3)


Algert Sala - Je Penduar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Penduar".
3. Video është e këngës "Je Penduar", por nuk këndohet nga Algert Sala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Algert Sala:


Komente 0