Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ali (LGR)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Emri i Vërtetë:
 • Ali Smaili
 • Vendlindja:
 • Prizren 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Ali (LGR) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ali Smaili është një këngtar i ri në botën e muzikes. Ishte i dhënë pas muzikes qe nga fëmijëria, ku filloi si DJ në disa klube. Më datë 15 Dhjetor 2017, Ali publikon videoklipin "G". Për videoklipin është përkujdesur video produksioni i njohur FX Provideo. Miksimin e këngës e ka bërë Daddy F ndërsa instrumentalin Brendon Pulaj. Vet këngëtari prizrenas është përkujdesur për tekstin e këngës, i cili ka tematikë sociale....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

K.M

Blacknight

RK

Specialisti

Mad Boy

G-Fresh

Mr.Don

Jimm

Bushtra

Rexha-G

Tags: Ali, Lgr, Ali Smaili


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet