Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alida Hisku - Kenget E Rinise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  10

vini ju plot zjarr
kenget e rinise
historia ze e flet
dhe cdo germ e saj rreh mendimet
rruget marrin, shkojne larg
dhe me flisni ju,per ate rini
lindur ne kte tok rritur ne stuhi
hapi saj gjemon ne cdo skaj pran gjithmon te mbajme shqiperi
refreni


Alida Hisku - Kenget E Rinise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenget E Rinise".
3. Video është e këngës "Kenget E Rinise", por nuk këndohet nga Alida Hisku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alida Hisku:


Komente 0