Alida Duka

Alida Sjell Këngën E Saj Te Re “My Life” Me Mr. President

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[21-08-2012]
Alida ka sjellur në tregun shqiptar, por gjithashtu edhe në tregun gjerman, këngën e saj më të re në bashkepunim me Lay Zee aka Mr. President. Kënga titullohet "My Life" dhe me siguri do jetë një hit i kësaj vere. Pra kemi një tjetër shqiptare tenton tregun ndërkombetar krahas Rita Orës e Bleona Qeretit.

Disa muaj më parë, një gazetë amerikane kishte publikuar këngën e saj "S'të Fal", duke e cilësuar atë si një këngetare mjaft me pervojë.
 (teksteshqip.com)

Alida Sjell Këngën E Saj Te Re “My Life” Me Mr. President

  Alida - My Life (Feat.Mr. President) [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: stine19Komente 0