Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alida Sjell Këngën E Saj Te Re “My Life” Me Mr. President


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1
[21-08-2012]
Alida ka sjellur në tregun shqiptar, por gjithashtu edhe në tregun gjerman, këngën e saj më të re në bashkepunim me Lay Zee aka Mr. President. Kënga titullohet "My Life" dhe me siguri do jetë një hit i kësaj vere. Pra kemi një tjetër shqiptare tenton tregun ndërkombetar krahas Rita Orës e Bleona Qeretit.

Disa muaj më parë, një gazetë amerikane kishte publikuar këngën e saj "S'të Fal", duke e cilësuar atë si një këngetare mjaft me pervojë.
 (teksteshqip.com)

      Alida - My Life (Feat.Mr. President) [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: stine19
Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet