Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alida - Stili Im Te Pelqen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stili Im Te Pelqen".
3. Video është e këngës "Stili Im Te Pelqen", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alida - Stili Im Te Pelqen  (Feat. Charada & Dice)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

16/03/2009

2009-03-16T13:40:49+00:00x2.m'sheh ti mua jo ne sy
me dridhet zemra veq për ty
do te flasesh ti me goj
por ke frik mos perballon

me at shikim me hipnotizon
se jam ajo qe deshiron
stili yt me pelqen
jam ajo qe kerkon

komplimente pa pushim
komplimente pa mbarim
po me ben ti dit e nat
te me afrohesh don ti pran

te me afrohesh ke deshir
don te me flasesh ske durim
por ke frik mos perballon
sa afrohesh prap ti shkon

pran ti pran don te me afrohesh
ke deshir jo vetem sot
komplimente pa pushim ti po mi qon stili yt po me pelqen jam ajo qe don

e di vendin ku banoj e qfar mendoj
i di rruget ku kaloj por sme flet me goj
por diqka ti nuk e din per kte jam e sigurt
tani um per ty
a te dashurrooj

teksti: ALIDA DICE UND CHARADA
musik: Lusy Tunes


Ky tekst u dërgua nga Don[n]kka
Më Shumë Këngë Nga Alida:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet