Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alida - Unë Jam Alida Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ju sot ne parti...yeah yeah yeah yeah
hmm hmm hmm yeah yeah yeah
ju sot ne parti...ne parti mmm
ju sot ne parti...ne parti...mmm..ju sot ne parti ne parti..mmm ju sot ne parti yeah yeah

uuuuwiiiiiii

Une jam Alida ju me degjoni
mos u mundoni ju vajza t'ma kaloni
sonte ky ritem do t'jy pushtohet
mbaj duart sonte se kjo s'prezantohet
djem edhe vajza djem edhe vajza
ejani te shkoni ejani te shkoni
sonte ne parti sebashk met argetoni
ju lutem sonte ju duhet tregoni se juve kush jeni dhe me ke juve po festoni

Une jam Alida ju mire me degjoni
jo juve nuk mundeni vajza mu t'ma kaloni
Anas pas hitit nga do qe te shkoni ju duheni vajza nga mu ju te largoheni
largoni mmm ju te largoni largoni mmm ju te largoni largoni mmm jy te largoni
Yeahhhhhhh

Une jam Alida pse kshu shikoni??
Mos u mundoni ju vajza t'ma kaloni
Te gjith sebashku ne te festojm
lerini fjalet qe do t'ju qesherojn
Sonte ju flisni ju sa te doni
se sonte eshte nata e juaj, ju duhet ta shfrytezoni
Tregoni ju stilin, tregoni stilin
e jyve kerceni se sonte eshte Alida

Une jam Alida jy mire me degjoni
jo jyve nuk mundeni vajza mu t'ma kaloni
Anas pas hitit nga do qe te shkoni jy duheni vajza nga mu jy te largoheni
Te largoheni jy cfar deshironi?
Jy te rrini te kerceheni
Dridheni trupin belin

Ky tekst u dërgua nga Alba   AlidaStinePublikimi: 21/04/2008


Alida - Unë Jam Alida
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë Jam Alida".
3. Video është e këngës "Unë Jam Alida", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alida:


Komente 0