Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alida - Une Ty Shume Te Du

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Ty Shume Te Du".
3. Video është e këngës "Une Ty Shume Te Du", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alida - Une Ty Shume Te Du  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/02/2013

2013-02-11T00:43:41+00:00S.T.I.N.E haha S.S.S
e di se me don ye ye ye eja pra ti mu afro
e di se me don ye ye ye eja pra
ti mu afro

gjith andej mu djemt me flasin dhe me ngasin
e gjith andej duartrokasin
por un nuk dua tja di se mendjen e kam vetem tek ty

un jam e lumtur
e lumtur e bukur per menyren dhe jeten se si un e jetoj
un jam e lumtur se si me shikon si me trajoton baby indiferente nuk kerkon
jam e lumtur baby si tani un jam e lumtur kur te shoh ne sy
jam e lumtur kur me felt indifernete kam lezet
un e di sdon ti tjeter
mendja sme shkon ne mashkull tjeter .
e di se me don eja pra ti mu afro

x4.un ty shum te du un e di mir se ti je per mu e di se me don eja pra ti mu afro

x2.gjith andej mua me flasin dhe me ngasin
e gjith andej duartrokasin
por un nuk dua tja di se mendjen e kam vetem tek ty

se un te dua un te dua zemer me gjith shpirt
se e humbas veten tek ty
se un te dua ndaj dhe thirri mendjes mos u bej ti thjesht se do me kerkosh e sdo me gjesh

jam e lodhur nga zhgenjimeT tani nga mashtirmet qe nuk kan kuptim
jam e lodhur e zhgenjyer jo nuk mundet shpirti im.

un e di sdon ti tjeter mendja sme shkon ne mashkell tjeter.
e di se me don eja pra ti mu afro

un ty shum te du un e di mir se ti je per mu e di se me don eja pra ti mu afro

un ty shum te du un e di se je per mu e di se me don eja pra ti mu afro

stine production


Ky tekst u dërgua nga Don[è]kka
Më Shumë Këngë Nga Alida:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet