Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alida - First Lady Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ahh..ahh..

Ti vere veten tënde
në vend të vetës
Nuk e kupton
pozicionin situatën time
dhe po gabon zemra
mashkull është i dobët
Akoma se ke msu
se si bëjn përshtypje lotët .

Reff:
I`am a lady
I`am the first lady
I`am the first lady
I`am the first lady
lady...lady...lady
I`am the first lady
You`re not the first lady !
I`am the first lady
lady...lady...lady !!

Ti je kalimtar
e jo mos u bëj fare`e
Unë jam okulare
dashuri zyrtare
Po kërkon një lidhje
dukesh paktundare
E kontrolloi situatën
nëpër shender e qdo ngjarje .

Reff:
I`am a lady
I`am the first lady
I`am the first lady
I`am the first lady
lady...lady...lady
I`am the first lady
You`re not the first lady !
I`am the first lady
lady...lady...lady !!

Une jam si toka e bukur
ti je Austride`e
Mos u afro në zonat
ku nuk gjen mikpritje
Kuptoje se je ti
prova teknike ndërsa
Une jam First Lady
iYeah..ii..Kaq Vite !

Reff:
I`am a lady
I`am the first lady
I`am the first lady
I`am the first lady
lady...lady...lady
I`am the first lady
You`re not the first lady !
I`am the first lady
lady...lady...lady !!y !!

Reff:
I`am a lady
I`am the first lady
I`am the first lady
I`am the first lady
lady...lady...lady
I`am the first lady
You`re not the first lady !
I`am the first lady
lady...lady...lady !!

STINE...
Break it down(break down)
shake it bounce
And bring it bring down
bring it down

Reff: 2x
I`am a lady
I`am the first lady
I`am the first lady
I`am the first lady
lady...lady...lady
I`am the first lady
You`re not the first lady !
I`am the first lady
lady...lady...lady !!

Heii..jeii..jeii
nar..nar..nar..na..
ahh..!

Ky tekst u dërgua nga  Linn`a   ritA   jurgenRenditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010


Alida - First Lady
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "First Lady".
3. Video është e këngës "First Lady", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alida:


Komente 0