Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alida - Se Te Dua Ty (Feat. Moe Phoenix)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

A.L.I.D.A

ne zemeren tende jam gjithmon
te kam ne shpirt te kam ne shpirt
e kuptoooj
se ti je un e un jam ti
se ne te dy jemi nje shpirt (nje shpirt)

ref:
SE te dua ty se te dua ty
SE te dua ty se te dua ty
SE te dua ty se te dua ty
kete e di e prek ket ndjenj
SE te dua ty se te dua ty
SE te dua ty se te dua ty

se kupton qe lodhesh kot
smundem te te urrej se te dua me gjith shpirt kete e di e prek e ndjej se ne bot te dyt nuk kaa keshtu zemren tma rrembej se ne bot je vetem ti kete e di e prek e ndjej me ke ne zemer sme largon te kam ne shpirt e kupton

se ti je un e un jam ti
se ne te dy jemi veq nji
ne zemren tende jam gjithmon
ne shpirtin tend brenda me ke
jam oqeani kudo uj
qe sdo te dalesh me asnjher

ref:SE te dua ty se te dua ty
SE te dua ty se te dua ty
SE te dua ty se te dua ty
kete e di e prek ket ndjenj
SE te dua ty se te dua ty
SE te dua ty se te dua ty

moe phoenix:
baby girl ohne dich weiss ich nicht mehr wo's lang geht
schon nach 10 minuten weiss ich was mir fehlt
bitte komm hier her zu mir sonst werd ich hier erfriehrn oohh
alles was ich will bist du
und ja ich geb es zu
das ich ohne dich nicht leben kann
halt mich fest am Arm
weil ich ohne dich nicht kann
nur durch dich weiss ich was Liebe ist......

ref:SE te dua ty se te dua ty
SE te dua ty se te dua ty
SE te dua ty se te dua ty
kete e di e prek ket ndjenj
SE te dua ty se te dua ty
SE te dua ty se te dua ty

je qielli im ku fluturooo o oj
je drita ime ku shiko oo oj
je ajri pa te cilin nuk jetoo oj
dhe uji te cilin un noto oooj
aaaah ah ahhhhhhh

reF: ref:SE te dua ty bebe ....
ich habe dich in meinem Herz
du befreist mich von dem Schmerz
ich hatte in der Zeit als du nicht bei mir warst

ne zemren tende jam gjithmon
ne shpirtin tend brenda me ke
jam oqeani kudo uj
qe sdo te dalesh me asnjher

ref x2:
SE te dua ty se te dua ty
SE te dua ty se te dua ty
SE te dua ty se te dua ty
kete e di e prek ket ndjenj
SE te dua ty se te dua ty
SE te dua ty se te dua ty


Ky tekst u dërgua nga Nnor.aa   vivakosova   saramkAlida Duka
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/02/2010


Alida - Se Te Dua Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Te Dua Ty".
3. Video është e këngës "Se Te Dua Ty", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alida Duka:


Komente 0