Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alida - Do E Kaloj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

1. Nese nje dite ti do te jesh duke qare
me thirr mua te jem me ty
nuk te premtoj te bej te qeshesh
por ne mund te qajme te dy
nese nje dite ti deshiron te shkosh larg
mos nguro te thuash nje fjale
me beso, se mund te vij me ty
por s'te premtoj se do te ndaj.

(REF).
Ri edhe mendoj
castet kujtoj, qe kaluam te 2
uou sa do doja te isha me ty
vuaj, qaj, dhimbjen
vet do e mbaj,
veten time shtrengoj
(Dhimbjen vete do e kaloooooo...j)4X

2.Nese nje dite ti s'deshiron te
degjosh askend, thirrem te premtoj
Do Te Jem Aty
dhe do te jem pa asnje fjale
njesoj sikur te ishe vetem
E Jo Ne Te Dy
Nese nje dite mund te.........dhe nga une
pergjigje nuk merr
eja ti shpejt te me shohesh ne sy
se ndoshta kam nevoje per ty.

(REF).3X
Ri edhe mendoj
castet kujtoj, qe kaluam te 2
uou sa do te doja te isha me ty
vuaj, qaj, dhimbjen
vet do e mbaj,
veten time shtrengoj
(Dhimbjen vete do e kalooooo.....j)4X


Ky tekst u dërgua nga Meggy Love 4-ever


Nuk kemi video për këtë këngë.


Alida Duka
Publikimi: 28/11/2010


Alida - Do E Kaloj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do E Kaloj".
3. Video është e këngës "Do E Kaloj", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alida Duka:


Komente 0