Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alida - Zemer E Thyer

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer E Thyer".
3. Video është e këngës "Zemer E Thyer", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alida - Zemer E Thyer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Play"

Komente

Asnjë Koment

28/11/2010

2010-11-28T21:05:37+00:00Ouh , ouh ouhh ouuhhhh
ouhhh, ouhh, ouuh Eyeehh x2

Harroj emrin tim
haroje kush jam un
se kshu si u solle ti me mir mos t`shoh me kurr
vetmuar un jetoj ,jam ulur dhe mendoj
caste t`bukra qe kaluam as me s`ti kujtoj
se ti me bere pas teje t`cmendem un
tani une neteve te gjata trembem rri pa gjume
pas teje e verber une e dashuruar shum
si mundesh kshu te luajsh s`do ta fal ty kurr!

ref : S`do te jap me koh ty te mendosh
Se ti do te jesh ai qe do vish t`me kerkosh
Mos kerko kthim mbrapa si ne pafajsi
se zemra u thye kur ike ti

ref: S`do te jap me koh ty te mendosh
Se ti do te jesh ai qe do vish t`me kerkosh
Mos kerko kthim mbrapa si ne pafajsi
se zemra u thye kur ike ti

Boten kam ne duar dhe boten se shoh
jam para pasqyres dhe veten se njoh
jeta po shkon ndryshe si ne magji
e u shemba shpejt sepse ike ti
se ti me bere pas teje t`cmendem un
tani une neteve te gjata trembem rri pa gjume
pas teje e verber une e dashuruar shum
si mundesh kshu te luajsh s`do ta fal ty kurr

ref: S`do te jap me koh ty te mendosh
Se ti do te jesh ai qe do vish t`me kerkosh
Mos kerko kthim mbrapa si ne pafajsi
se zemra u thye kur ike ti

ref:S`do te jap me koh ty te mendosh
Se ti do te jesh ai qe do vish t`me kerkosh
Mos kerko kthim mbrapa si ne pafajsi
se zemra u thye kur ike ti

(oHuuhaooheeyyy ) x2

Harove qe eksistova per ty,u dashurova ne ty
edhe pse ka kohe s'te kam pare, uroj te mos kem pran x2
aaaaauuuooooo

ref: S`do te jap me koh ty te mendosh
Se ti do te jesh ai qe do vish t`me kerkosh
Mos kerko kthim mbrapa si ne pafajsi
se zemra u thye kur ike ti x2

ouh , ouh ouhh ouuhhhh
ouhhh,ouhh ,ouuh
oooooOOuuuu ou ou


Ky tekst u dërgua nga Besa
Më Shumë Këngë Nga Alida:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet