Audio

Alida - Jemi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Play"
(REF)
A jemi?
A s'jemi?
Une dhe ti ne kete histori?
A e kemi?
Apo se kemi?
Me thuaj tani sa dua ta di.

1.Ky misjoni jot eshte bere pak i cuditshem
mundohu te jesh me prezent
ose i pranishem
S'ka sekrete mes nesh
a je i vetdishem
Mos bej gabime me mu
se une ta lej..............................................

(REF)
A jemi?
A s'jemi
Une dhe ti ne kete histori?
A e kemi?
Apo se kemi?
Me thuaj tani sa dua ta di.

2.Trafik i trurit tani
............ te crregullohet
E kemi
Se kemi
ups jo nuk me kujtohet
Qartesohu me veten pastaj
E jane, nuk jane per mua
Jo nuk ka vend per fjale
TE DUA, TE DUA

(REF)
A jemi?
A s'jemi?
Une dhe ti ne kete histori?
A e kemi?
Apo se kemi?
Me thuaj tani sa dua ta di.
...............................................
........................................................
..............................................................
(REF)2X


Më Shumë Këngë Nga Alida:

Më Shumë...