Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Alida - Let Me Be The One  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  9

Komente

Asnjë Koment

28/12/2011

2011-12-28T20:46:32+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Let Me Be The One" kënduar nga Alida.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Alida:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet