Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Alida - Mall  (Feat. 2Tru)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32

Komente

Asnjë Koment

05/10/2017

2017-10-05T22:17:15+00:00

Featuring

2tru

Muzika:

Xinemedia

Teksti:

2tru

Muzika & Teksti:

Alida

Video Produksioni:

Gold Productions
yeah yeah aha,say ou yeah wow no no no yeah alida (2 tru} o baby kam shume mall dua te jemi prane e trupin tend ta ledhatoj o baby jemi larg embelsine e buzeve te tua ta shijoj per ty une jam betuar per kete nuk jam penduar do te dua pergjithmone pa ty une sjam mesuar gjithcka ketu eshte e huaj smundem me larg teje te qendroj ref; kam mall te te shoh kam mall te te takoj yeah yeah zemer tjeter sdeshiroj du tjem ne kraht e tu baby du me permallu yeah yeah me jep krah me fluturu tani me shume se kurre kam nevoje per ty e kam nevoje per ata dy sy te ma kthesh buzeqeshjen prap te me besh te ndihem femer jo vec per nje nate 2tru: yeah you know how is going down 2tru right back with the brand new sound girl i miss you i wanna take you out you fly so high never touch the ground couse the love you got its like an addiction i don't want waste your time i'm trying to chill until i see your face you are the only one no one takes your place ref; kam mall te te shoh kam mall te te takoj yeah yeah zemer tjeter sdeshiroj du te tjem ne kraht e tu bejbe du me permallu yeah yeah me jep krah me fluturu krah me fluturu yeah yeah me jep krah me fluturu du me permallu yeah yeah me jep krah me fluturu netet pa ty o jo nuk kalojne akrepat e ores vec ndalojne tashi vec prit baby prit dhe nje nat linjen e pare do marr hannover-tirane kam kohe e pres momentin besoma asnje dite pa ty nuk jetoj mezi po pres te jem ne krahet e tu zemer dije me prapa skthehem kurre ref; kam mall te te shoh kam mall te te takoj yeah yeah zemer tjeter sdeshiroj du te tjem ne kraht e tu baby du me permallu yeah yeah me jep krah me fluturu ref; kam mall te te shoh kam mall te te takoj yeah yeah zemer tjeter sdeshiroj du te tjem ne kraht e tu baby du me permallu yeah yeah me jep krah me fluturu 2 tru you know how is going down2x brand new sound brand new sound you know how is going down3x
2tru right back with the brand new sound alida right now pek pek mean down
2tru you know how is going down
with the brand new sound


Ky tekst u dërgua nga denajda
Më Shumë Këngë Nga Alida:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet