Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Alida - Higher  (Feat. 2 Schneidig)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/05/2014

2014-05-05T23:04:06


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Higher" kënduar nga Alida.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Tr-G - Higher

IS BACK JASHTLIGJORI
N’RRUG PO VJEN TERRORI
PA TEORI SHKENCORE
N’RREP JOM MA JASHT TOKSORI

ME M’VJEN ME QESH
KUR I NGJOJ UN KTA RRENCA
PO M’SHITEN GANGSTA
ME 2 FTYRA JAN KTA FRIENDSA

FIKSO DICKA
MU NUK M’HAN
PER KTO DH*PA

KOM T’DREJTAT E RRUGES
E JO N’YOUTUBE ME CLICKA

NUK DU ME HY
UNE JU ME JU BO DISS-A
JU JENI TE TON P*SSY
JU SHKELI SI MIZA

PO BONI KOT JUVE
SIKUR T’FORT
JU JENI SHUM T’DOBET
PARA NESH O DOST

I KOM 7 SHOK N’BEL
QE S’DIN ME T’FAL
I MARIN TANA ME RRADH
E S’DIN MU NAL

ZBRAZEN KARIKATORAT
N’RRUG JAN JASHTLIGJORAT
NGJOHEN FILL SIRENAT
PER MI KAP ATENTATORAT

SHUJJJ SHUJJJ
SE FILL UN TA GJUJ
‘FUCK THE POLICE’
ME NE TI MOS E KRUJ


REFRENI.
JENA HIGHER
KREJT E DIN QE JENA HIGHER
JENA HIGHER
KREJT E DIN QE JENA HIGHER
KREJT E DIN
QE JENA,JENA,JENA HIGHER

GESSY MC

DISS-a LESHOJ
UNE DISS-a NUK MAR
FOLIN PER RREP
PER RREP I TERHEQ ZVARR

BOJ RREPIN E QART
DIKUSH M’MAN INAT
E PER KUNJAT E VOGLA
TI NGA UN DEL SAKAT

SE KTA PO M’HYPIN N’RAK
E PERMENIN PASOJA
NESE TI FOL PER MU
VI T’QES SHKUM NGA GOJA

SI LUHET LOJA
MENT KUR TI DRRIDH
ME NE S’KA KUSH HESAPE
JENA RRUGVE TU U SILL

3 VJEN N’RREP
HAJDE ME MU PER DORE
A TKA MAR MALLI ?
BOMA GOJORE

AKSIONET NISIN
MOS BO SI GORE
PROFESIONALE
JO VEPRA AMATORE

SI AK47 HEADSHOOT-et E LARTA
KENA MU PA BASHK P*SSY
SA T’VIJE DATA

ANY PROBLEM
WITH DEM BOY’Z
I’M PLAY SO HARD
AND YOU PLAY WITH TOYS

Master-D - Higher

Skeezy

Kur thom diqka krejt,
me u qu nkom krejt,
kur foli une dridhet vendi,
sdij sa e ki vrejt..

Na t'bajna Dom "BABES" (babastars)
mbi siperfaqe,
per dhipat (P^^%$#) sikur juve
veq na jena ilaq,,,eejj

WAWWW, superstar jam nket vend,
edhe krejt e dijn man, se tjert vetem po rrejn.
Ne bash qdo kang ktu, e bojna hit,
thejm rekorde per qdo dit, edhe dalim hiq pa prit

Ktu jam un kur folin hitet, e prej juve qa po pritet??
qdo klloshar REPER PO SHITET,amo kot mendja ju rritet
HEYYY WHAAAAk edhe PHUUUU ,, 1 ka 1 anesh mi gju,
NUK KA MBET RREPI PER JU

Eni-g - Higher

Verse1|[ENI-G]

Zemer kadal merre pak met but//
Kur je me mu nuk ki qka mu tut//
Ti e din qe ENi-G TY t’don//
Ti e din qe ku shkon veq per ty menon//
Plot qika kan qef mu kon nven ton//
Po qa me bo qe ato mo nuk jon//
Lem veq pak tjepi leksion//
Se shum mir o kam shkon veq me ty qishtu bon//
Appet po provoj me system tfort trrxoj//
Ti e din qe ku shkoj un qaty fitoj//
Maje mir nmen seni jem ec mar//
Kerkush sun e blen bitin me 1 milion dollar//
Maje mend se Eni-G tprovon
Ae din se tsakaton
E ti kurgjo sun bon

|Chours|[ENI-G]

I’m gettin’ higher an’ higher//
Cause the club is on fire//
I’m gettin’ higher an’ higher//
Cause the club is on fire//

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Alida:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet