Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Alida - Besame  (Feat. Ingrit Gjoni & Xhero)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  10

Komente

1 🔥

12/12/2014

2014-12-12T15:31:19+00:00

Featuring

Ingrit Gjoni
jeton ti in my dream
cdo nate edhe nje enderr tjeter
t'me doje sa un ty
ty do ta falja falja jeten

do do do do do do do do do do
do do do do do don't wake me up(x2)

Hey,
besame besame ti amo i love you
besame besame ti amo i love you

nuk ka me bardh e zi
jetojm te dy realitet tjeter
te vetem un dhe ti
sdua tkemi kujtimin e vjeter

do do do do do do do do do do
do do do do do don't wake me up(x2)

Hey
besame besame ti amo i love you
besame besame ti amo i love you(x3)

Syn a mujna per 1 minut une e ti me harru tkalumen
jena tu e pa te dy qe pa njoni tjetrin smunem
cdo nat ti ku t’ jem une se me mperciell cdo hap
ti po thu sje per me bo prap po mrri ngat si bodyguard fuck
kur e thu per gjithcka killin
kshu po te rri shum hot chilli
e di qe do me tpas ngat secili
po na po ja nijm vec vazhdo trilli
xhero living la vida loca amo kys koha blero
jan me shum se 3 arsye per me t thon kthehu


Ky tekst u dërgua nga  dini98   etlida
Më Shumë Këngë Nga Alida:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet