Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alida - Ty Do Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Je ti me i mire je ne zemer te kam me ty jam
Eshte dashuri gjithmone kur jam me ty
Do jemi bashke gjithmone bashke

Me gusta me gusta kur dalim bashke
Me gusta me gusta kercejme cdo nate
Leri njerezit tna shikojne
Leri njerezit te thone ca te dojne

Te dua te dua
Ashtu pa fjale
Ne heshtjen time te prek si zjarr
Kohen bukur e kalojme
Kohen me te bukur e shijojme

Ty do te dua my babe x2
Ti je arsyeja e ksaj ndjenje
Pa ty jeten se mendoj
Pa ty jeten se kuptoj

La la la la la la x2

Sot Jam e lumtur qe jam dashuru
Jam shume e lumtur sot qe je me mu
Do jem me ty derisa Zoti te ket shkru
E di mire qe me don vec mu
Arsye per arsye jon harru
Jeten bashke du me kalu
Jeten bashke du me shiju
Kur jena bashke koha kalon
Kur jemi bashke mire dita shkon
Me tej cdo cast satisfaksion
Jena perfekt definicion
Dhe fjalet i mbaj si ti kam dhon
Dashnia s'eshte kompeticion
Dhe jena larg gjithmone une e none
Kur kam besim e ti m'beson

Ty do te dua me teper x2
Ti je arsyja e ksaj ndjenje
Pa ty jeten se mendoj
Pa ty jeten se kuptoj


Ky tekst u dërgua nga O.r.o.rAlida Duka
Publikimi: 22/09/2017
Video Produksioni: MAX Production


Alida - Ty Do Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ty Do Te Dua".
3. Video është e këngës "Ty Do Te Dua", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

4
6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Alida Duka:


Komente 0