Më mbaj mend (për 1 muaj)Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Alida - Intro Play  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Play"

Komente

Asnjë Koment

29/10/2010

2010-10-29T07:28:54+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Intro Play" kënduar nga Alida.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Alida:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet