Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valy - Dooset Nadaram (Feat. Alida & Tamin)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Listen to me listen to me,listen to my heart...listen to me listen to me,listen to my heart,Edhe sa do t'pres,edhe sa do t'pres,edhe sa do t'pres,edhe sa do t'pres!!Dooset Nadaram...Dooset Nadaram!!


Ky tekst u dërgua nga AlbaFeaturing: Alida Duka
Publikimi: 18/09/2020


Valy - Dooset Nadaram
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dooset Nadaram".
3. Video është e këngës "Dooset Nadaram", por nuk këndohet nga Valy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alida Duka:


Komente 0