Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Alida & G Bani - Red Lady  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

28/03/2020

2020-03-28T18:00:17+00:00

Më Shumë Nga

G BaniNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Red Lady" kënduar nga Alida & G Bani.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Red Lady".
Videoklipi nga Alida & G Bani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Alida:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet