Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alida & Jayo - Du Warst Nicht Da (Feat. Stine)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ich habe wieder an uns gedacht
Aber du warst nicht da
Du warst nicht da...
Ich habe wieder an uns gedacht
Aber du warst nie da
Du warst nie da...
Alida Duka
Featuring: Stine
Publikimi: 07/07/2020


Alida & Jayo - Du Warst Nicht Da
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Du Warst Nicht Da".
3. Video është e këngës "Du Warst Nicht Da", por nuk këndohet nga Alida & Jayo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alida Duka:


Komente 0