Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alida & Deny K - Le Go

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Go".
3. Video është e këngës "Le Go", por nuk këndohet nga Alida & Deny K.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alida & Deny K - Le Go  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

06/11/2020

2020-11-05T23:00:25+00:00Llegue llegue que aprende
Una chispa y candela que te enciende
Con esa mujer esta noche con la verde
Que va, que va
Estamos en eso iniciamo el proceso
nos emborrachamos y olvidemos eso
yo siguo la rumba que la vida es esto,
que la vida es esto... Y aprende eso...

Y taka-ta taka-ta...
Nos comenzamos a mueverlo a lo mundial
Y taka-ta taka-ta
tenemos que correr por tu bella y ya...

Le Go Le Go Le Go Party On...
Le Go Le Go Le Go Party On
Le Go Le Go Party On
Dalim bashke e kallim venin sot...
Adresa e sakte eshte ne party
makina e shpejte, kuq Ferrari
gjakun e nxehte, gjak Shqiptari

Le Go Le Go Le Go
Mami mami mami erdhem
gjith na e ndezem ca gjetem,
shishet i pim na s'jena vetem,
eh lujna me leke nah nah rruleten,
zbrazim kuleten e shijojna jeten...
Ohhhh yeah...
Ohhhhh yeah...

Y taka-ta taka-ta...
Nos comenzamos a mueverlo a lo mundial
Y taka-ta taka-ta
tenemos que correr por tu bella y ya...

Le Go Le Go Le Go Party On...
Le Go Le Go Le Go Party On
Le Go Le Go Party On
Dalim bashke e kallim venin sot...


Ky tekst u dërgua nga Alba
Më Shumë Këngë Nga Alida:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet