Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alida, Ingrit, Stine, Flori & Vis Shkodrani - Pike Ne Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Pike Ne Zemer" kënduar nga Alida, Ingrit, Stine, Flori & Vis Shkodrani.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Pike Ne Zemer".

Ky tekst është kërkuar 19 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
19

DËRGO TEKSTIN


Tekste këngësh me këtë titullFeaturing: Stine
Featuring: Ingrit Gjoni
Featuring: Florian Tufallari
Featuring: Vis Shkodrani
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/05/2021
Produksioni: Stine
Video Produksioni: Estia Film
Make Up: Elona Balaj
Sax: Vis ShkodraniMë Shumë Këngë Nga Alida:


Komente 0


Alida, Ingrit, Stine, Flori & Vis Shkodrani - Pike Ne Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pike Ne Zemer".
3. Video është e këngës "Pike Ne Zemer", por nuk këndohet nga Alida, Ingrit, Stine, Flori & Vis Shkodrani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.