Alil Kërkuti
Alil Kërkuti

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Jeton në
  • SHBABiografia

BIOGRAFIA: Alil Kërkuti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 21 Tetor 2016, Alil Kërkuti publikon videoklipin "Unë Të Du". Më datë 26 Gusht 2017, Alil Kërkuti publikon videoklipin "Me Hile". Muzika e këngës u punua nga Gramoz Kozeli, teksti u shkrua nga Mirjeta Mema, ndërsa për orkestrimin u kujdes De Vox. Më datë 4 Nëntor 2017, Alil Kërkuti publikon videoklipin "Ti Je Problem". Muzika e këngës u punua nga Gramoz Kozeli, teksti u shkrua nga Mirjeta Mema, ndërsa për orkestrimin u kujdes De Vox...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0