A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Trishtim

Nje Nate E Trishtuar

Nje nate e trishtuar
u ula ne drita
i gjithe vendi
ishte muluar
ishte mbuluar nga flaka
dhe tymim
Qee kishte kapur vendin tim.
Nuk mund t largohem nga
vendi imi ishtrejti imi

- poezi nga Aliona Alihu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  4


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019