Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alisa Opari Luzi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
 • Emri i Vërtetë:
 • Alisa Opari
 • Vendlindja:
 • Hollandë 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Alisa Opari Luzi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka lindur në Hollandë dhe i ka të dy prindërit shqiptarë. Ajo ka mbaruar shkollën për Musical theatre në Amsterdam në vitin 2018. Në 2019 Alisa ka luajtur rolin kryesor (princesha) tek musical Aladdin për një gjysëm viti në Holland edhe Belgjikë. Më datë 20 Mars 2020, Alisa publikon videoklipin "Shivers". Muzika e këngës u punua nga Enis Mullaj, teksti u shkrua nga Alisa Opari Luzi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Enis Mullaj. Me këtë këngë, A...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha


Artistë Të Ngjashëm:

Oreta Leka

Saelma

Fatjona Kuçi

Eronida

Edea Demaliaj

Blerta Pepa

Dina Shabani

Rinna

Donjeta Morina

Elia

Tags: Alisa, Alisa Opari, Alisa Luzi


Komente mbi këtë artist