Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alisa Papa

Alisa Papa
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Alisa Papa është këngëtare. Ajo ka filluar të merret me muzikë prej dy vitesh, duke u bërë pjesë e aktiviteteve të shkollës. Koha e Alisës ndahet në studimin e lëndëve shkollore, muzikës dhe kërcimit, i cili është një tjetër pasion i saj i madh. Motra e saj e ka mbështetur dhe nxitur të ndjekë ëndrrat e saj duke spikatur talentin në këngë. Ajo ëndërron të bëhet në të ardhmen një artiste e njohur.

Në vitin 2018, Alisa Papa merr pjesë në Voice Kids Albania.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania


Komente 0