A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alisiana

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Fier 
  • Residence:
  • Angli 
BIOGRAFIA: Alisiana is a popular singer of Pop music. Ajo eshte e dashuruar pas artit ne te gjitha format e tij. Ajo ka marre mesime per piano, kitare, dans, aktrim, gjithashtu edhe shkruan, por kenga mbetet pasioni me I madh. Ka qene pjesemarrese ne disa kompeticione ne Itali, por per te gjithe ne eshte e njohur fale pjesemarrjes ne “The Voice of Albania”. Pas kesaj experience ajo do te prezantohet per here te pare edhe me kengen e saj shqip, “Te ndjej akoma”. Këngëtarja shqiptare e muzikës po...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Facebook

Profile

Twitter

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Anxhela Noti

Orjola Xhemollari

Lola Pink

Melani

Saelma

Linda Sadiku

Nidora Gjyriqi

Rezarta Shkurta

Jeta Faqolli

Ingrit Gjoni


Tags: Alisiana, Alisiana Isufaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019