Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alisja Koloshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Kukës 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Alisja Koloshi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Jeton në qytetin e Kukësit dhe dëshira më e madhe e saj është të jetë pjesë e “The Voice Kids” për këtë arsye i ka premtuar vetes se do të japë maksimumin në këtë spektakël. Shoqet e saj më të ngushta janë Anisa G (konkurrente e skuadrës së Miriamit) dhe Daniela, gjysmëfinaliste e edicionit të kaluar. Pasionet e saj janë volejbolli, stilimi dhe kitarra. Në Audicionet e Fshehura Alisja u paraqit me këngën “Heart Ain’t Gonna Lie” të Arlissa dhe Jon...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Finaliste në

Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tea Memeti

Uendi Zylaj

Enxhi Kulla

Megi Demiri

Luisida Male

Greta Azizi

Alina Shku

Rigersa Zefi

Erleta

Onika

Tags: Alisja Koloshi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet