A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alket Zaimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Alket Zaimi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 30 Janar 2019, Alket Zaimi publikon videoklipin "Do Te Marre", në bashkëpunim me Ratin dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Rino Boci. Më datë 10 Korrik 2019, Alket Zaimi publikon videoklipin "Nuse Me Fustan Te Bardhe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Djemte E Vjoses

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Edmond Muho

Erion Sheri

Vasillaq Gremi

Spiro Roko

Altin Sulku

Elton Qeraj

Engjell Çaçani

Bledar Alushaj

Vladimir Seferi

Lintor Osmenaj


Tags: Alket Zaimi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019