A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Alketa Vejsiu - Po S'me Puthe Ti


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  18

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/01/2005

2005-01-21T00:00:00

Song from the album:

"The Best Albanian Girls"

Song from the album:

"Hitet Folklorike Vol.1"

Song from the album:

"Alketa Vejsiu"

Participating in

Kënga Magjike 2004


2x
Nuk do zgjohem, po sme puthe ti
Dita ndalet, kur nuk nis me ty
Nuk me flihet kur e vetme jam
Gjumi embel vjen kur te kam

Ref.
Veten nuk e gjeta, me gjete ti
Veten tim e zbulova je vetem ti
Endrren tim e preka, te ndjeva ty
Sot kam veq nje puthje, jemi te dy

Veten nuk e gjeta, me gjete ti
Vetem ti me Kuptove, te desha ty
Endrren tim e preka, te ndjeva ty
Se si kam Rilindur,un nuk e di jo, jo jo

TE KAM...

Ref.
Veten nuk e gjeta, me gjete ti
Veten tim e zbulova je vetem ti
Endrren tim e preka, te ndjeva ty
Sot kam veq nje puthje, jemi te dy

2x
Veten nuk e gjeta, me gjete ti
Vetem ti me Kuptove, te deshta ty
Endrren tim e preka, te ndjeva ty
Se si kam Rilindur,un nuk e di oo, jo jo jo


Lyrics submited by FatlindKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019