Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alketa Vejsiu - Parfumi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Muzika & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Alketa Vejsiu"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00du du du du du
dua te kem me shume
dududududu
nje nate e re pa gjume
dhe kur s'te kam prane
yje nuk shoh ne qjell
vera nuk ka det
mengjesi nuk ka diell

dududududu huuuuuu
dududududu haaaaaa
dududududu huuuuuu
hu uuuuu haaaaaa

kur trupi fle
diqka mungon
jo mos me zgjo
me sill arome
te ndjeje pafund
si nje parfum
endrrat mi deh
ti je gjithkund
te dy ne shtrat
nje trup nje ndjenje
aroma jone parfum qe deh
kur trupi fle
diqka mungon
jo mos me zgjo
me sill arome

du du du du du
dua te kem me shume
dududududu
nje nate e re pa gjume
dhe kur s'te kam prane
yje nuk shoh ne qjell
vera nuk ka det
mengjesi nuk ka diell


Ky tekst u dërgua nga  alketa
Më Shumë Këngë Nga Alketa Vejsiu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet