A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Alketa Vejsiu - S'mund Te Jemi Tre


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/01/2003

2003-01-01T00:00:00

Song from the album:

"Supersonic Me Hitet"

Song from the album:

"Alketa Vejsiu"

Participating in

Mikrofoni I Artë 2003


Sa e humbur sonte jam
kam gjithcka, por ty ste kam.
Dora jote mbi lekure
me sheron kur jam semure.

Ne nje ajer marim fryme
vjen si hije neper tym
sonte jam nje kur ishim dy
ndihem vetem kur jam pa ty.

Sot dua te them
Te verteten per ty
dhe kur s'jemi te dy
une dashuroj vetem nje here
dua te them,
se nje here do ne jet kur te duan vertete
TE DUA.

Baby kush te thote te dua
kur ti je pa mua, me thuaj kush?
Baby te dua mos thuaj
tek nje ndjenje e huaj
s'mund te jemi tre.
(x2)

(Se ti e di babe se kur humbas tek ty
humbas veten time, shpirtin tim, gjithcka.)

Sa e humbur sonte jam
kam gjithecka por ty ste kam,
Dora jote mbi lekure
me sheron kur jam semure.

Ne nje ajer marim fryme
vjen si hije neper tym
sonte jam nje kur ishim dy
ndihem vetem kur jam pa ty.

Baby kush te thote te dua
kur ti je pa mua, me thuaj kush?
Baby te dua mos thuaj
tek nje ndjenje e huaj
s'mund te jemi tre.
(x2)

(Baby kush te thote te dua
kur ti je pa mua me thuaj kush
baby te dua mos thuaj tek nje ndjenje e huaj
s'mund te jemi tre.)

Come on, come on
Hey yo smund te jemi tre
dhe ti e di mire perse
nje te trete se lejon alketa
keto ligje i ka vendosur jeta
hej nje- dy- tre
come on baby, come on baby
aha (hahaha) smund te jemi tre.

Baby kush te thote te dua
kur ti je pa mua, me thuaj kush?
Baby te dua mos thuaj
tek nje ndjenje e huaj
s'mund te jemi tre.
(x2)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019