Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alketa Vejsiu - Dancing With The Stars

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dancing With The Stars".
3. Video është e këngës "Dancing With The Stars", por nuk këndohet nga Alketa Vejsiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alketa Vejsiu - Dancing With The Stars  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

02/06/2010

2010-06-02T11:47:38+00:00yjet dancojne yjet dancojne
kam nje shans te luaj danc
kte nat me ty
yjet dancojne yjet dancojne
nga pasjonin e kti danci zemer ndris

sooooooonte vetem
ska shans tjeter
ne kte ritem ndjej ti
jeten pa kufiiiiii

yjet dancojne yjet dancojne
sot jeto sikur te jete i fundit
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaanc


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë Këngë Nga Alketa Vejsiu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet