Alma Abdiu
Alma Abdiu

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Alma Abdiu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 28 Tetor 2012, Alma Abdiu publikon videoklipin "Genjeshtari Im". Më datë 23 Janar 2015, Alma Abdiu & Baba Li publikojnë videoklipin "Me Fal"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0