Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alma Bektashi - Do Te Pres

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Pres".
3. Video është e këngës "Do Te Pres", por nuk këndohet nga Alma Bektashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alma Bektashi - Do Te Pres  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15

Muzika & Orkestrimi:

Adrian Hila

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2004

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00Do te pres te porta
lajmet qe njerzit me sjellin nga ty,
fotografi te te shoh ata sy
kur do te jemi te dy.

Do te pres gjithe jeten,
shiu bashkohet me lotet e mi
dielli nuk mundet ti thaj perseri
digjem e digjem ne vetmi (2x)

E do ti le, do ti le, do ti le te gjitha
do te vij, do te vij tek ti
do harroj, do harroj do harroj kujtimet
do te marr rrugen per tek ti

Do te flas me guret
do tju tregoj se si koha kalon
shpirti me qan e per ty nuk pushon
pak dashuri po kerkon

Do te flas me yjet
do tju tregoj, me i bukri je ti
kur ti shkelqen nata merr nje kuptim
ku je, ku je shpirti im

E do ti le, do ti le, do ti le te gjitha
do te vij, do te vij tek ti
do harroj, do harroj do harroj kujtimet
do te marr rrugen per tek ti

E do ti le, do ti le, do ti le te gjitha
do te vij, do te vij tek ti
do harroj, do harroj, do harroj kujtimet
do te marr rrugen per tek ti(2x)

Do te flas me yjet
do tju tregoj, me i bukri je ti
kur ti shkelqen nata merr nje kuptim
ku je,ku je shpirti im


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë Këngë Nga Alma Bektashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet