Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alma Bektashi - Shpirt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

shpirt shpirt shpirt me ty dhe endrra me e vogel merr kuptim prit prit prit. Une e kuptova teper von se edhe ti je net ket bot shpirt shpirt shpirt. Te dy te vetem ne ket bot qe na rrethon prit prit prit. Do vij un te te gjej pa humbur koh atje ne fund te botes tende.
Do ta marr un diellin endrren tende do ta ngroh. Do te sjell un diten nga ty naten ta largoj. Do te mar un kohen dhe tek ty do te ndaloj. Do ti mar te gjitha dhe me ty do ti gezoj.
shpirt shpirt shpirt me ty dhe endrra me e vogel merr kuptim prit prit prit. Une e kuptova teper von se edhe ti je net ket bot shpirt shpirt shpirt. Te dy te vetem ne ket bot qe na rrethon prit prit prit. Do vij un te te gjej pa humbur koh atje ne fund te botes tende. Do ta marr un diellin endrren tende do ta ngroh. Do te sjell un diten nda ty naten ta largoj. Do te mar un kohen dhe tek ty do ta ndaloj. Do ti mar te gjitha dhe me ty do ti gezoj.
Alma Bektashi
Publikimi: 01/12/2002
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila
Orkestrimi: Adrian Hila


Alma Bektashi - Shpirt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shpirt".
3. Video është e këngës "Shpirt", por nuk këndohet nga Alma Bektashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alma Bektashi:


Komente 0