Official Video

Alma Civeja - Stol I Vjeshtes


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2011

2011-12-25T18:33:24

Pjesëmarrëse në

Top Fest 8Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Stol I Vjeshtes" kënduar nga Alma Civeja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alma Civeja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Alma Hyska-Civeja: