Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alma Daci
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut 
  • Ditëlindja:
  • 30 Janar
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♒ Ujori
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30

Alma Daci është këngëtare e njohur. Në vitin 2014, Alma Daci publikon albumin "Kenge Dasmash 2014".

Në vitin 2015, Alma Daci publikon albumin "Kenge Dasmash 2015".

Në vitin 2016, Alma Daci publikon albumin "Live 2016".

Më datë 4 Prill 2017, Alma Daci publikon videoklipin "Ne Te Dy".

Në vitin 2017, Alma Daci publikon albumin "Kenge Dasmash 2017".

Më datë 18 Prill 2018, Alma Daci publikon videoklipin "N’Synetin E Djalit". Teksti u shkrua nga Ejup Shabani. Videoklipi u prodhua nga Jehona.

Në vitin 2018, Alma Daci publikon albumin "Kengë Dasmash Live".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente 0