Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alma Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Mosha:
  • 44 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Alma Gashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Alma Gashi eshte nje kengetare muzikes tallava popullore. Ajo eshte e martuar me kengetarin Zymber Avdiu dhe ka realizuar disa kenge me bashkeshortin e saj. Në vitin 1998, Zyber Avdiu & Alma Gashi publikojnë albumin "Lojra Mos Ban". Më datë 7 Qershor 2013, Alma Gashi publikon videoklipin "Djali Qe Ka Bese"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLojra Mos Ban (1998)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Syne Loshi

Sherife Sherifi

Drita Musliu

Manca Špik

Elinara Shehu

Hirushe Xhemali

Jeta Faqolli

Antigona Rustolli

Ganimete Abazi (Ganja)

Vjollca Haxhiu

Tags: Alma Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet