Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alma Gashi
  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Mosha:
  • 44 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 14 Tetor 1976
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♎ Peshorja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Këndon kryesisht: popullore moderne tallava

Alma Gashi është këngëtare e njohur. Alma Gashi eshte nje kengetare muzikes tallava popullore. Ajo eshte e martuar me kengetarin Zymber Avdiu dhe ka realizuar disa kenge me bashkeshortin e saj.

Në vitin 1998, Zyber Avdiu & Alma Gashi publikojnë albumin "Lojra Mos Ban".

Më datë 7 Qershor 2013, Alma Gashi publikon videoklipin "Djali Qe Ka Bese".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0