Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alma Koleci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 45 Vjeç
BIOGRAFIA: Alma Koleci është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Alma Koleci është aktore, këngëtare dhe regjisore, e njohur për punën e saj në dublimet shqipe. Ka dubluar personazhe si Megara te "Herkuli", Aurora te "Bukuroshja e fjetur", Bela te "E bukura dhe bisha", Anastasia te "Anastasia" etj. Ka mbaruar studimet ne Akademinë e Arteve të Bukureshtit, Rumani. Më datë 10 Prill 2017, Alma Koleci publikon videoklipin "E Dua Unë Po"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rexhije Fazliju

Eva

Migena Kraja

Leonora Rugova

Gresa Hoxha

Eir

Jela

Arjeta Krasniqi

Monika Trungu

Diola

Tags: Alma Koleci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet